Відгуки

Всё очень-очень понравилось. Теперь у нашей маленькой семьи есть фотографии на долгую память о самом важном событии в жизни))) Желаю творческих успехов, вдохновения и всего самого светлого!!!
Дякуємо Аліночці, за мега класні фотографії, за вдало впійманий кадр і позитивні емоції під час фотографування.
Дуже дякую за гарні фото. Дуже задоволені. Якісна робота.
Дуже гарні фото дякуємо, що зафіксували один з найпрекрасніших періодів нашого життя!)) ви дуже чуттєво фотографуєте, успіхів та таких ж гарних фото.  Надзвичайно прекрасний фотограф)

Фотосесія пройшла в хорошому настрої, та позитивних емоціях!! Фото неймовірно красиві

Щиро вдячна тобі за гарно проведений час) ти талановита людина та майстер свої робити) Продовжуй в тому ж дусі... Впевнена це не остання моя фотосесія!
  Щиро вдячна професійному фотографу і майстру своєї справи Аліні Шевчук за неперевершені враження від нашої сімейної фотосесії в новорічному очікуванні дива!!! Дуже вдячна за таку професійну роботу,фотографії просто неперевершені!!!! Навіть незважаючи на швидко змінний настрій нашого синочка вам повністю вдалося відобразити емоції нашого сімейного щастя!!! Щиро дякую і бажаю Вам ніколи не зупинятись на досягнутому, продовжуйте фотографувати і радуйте нас своїми професійними фото!!!!Дуже задоволена нашою фото сесією. Фотографувати нашу сім'ю де є маленька дитинка, а це досить важко. Взагальному все пройшло прекрасно, і фотки просто крутезні, в мене багато хто питав зі знайомих, хто нас фотографував))) дякую за класно проведений час